14 Ἰουνίου 1987
ΕΛΛΑΣ-ΕΣΣΔ 103-101
ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΦΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ, ΛΙΒΕΡΗΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ, ΜΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ. Προπονητής ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ.
ΕΛΛΑΣ-ΕΣΣΔ 103-101
ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΦΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ, ΛΙΒΕΡΗΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ, ΜΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ. Προπονητής ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFtKsDzjZQtRS-J8vL4ZNrv1WRDcCazUoY4fQLBFp_GGI1XDh_Y3Jp0Z3aoDuAYkWJOIdXC63Ic9vwp5dAz_Ms4Zkb-1uphbF35vX54H84JecBAwxab1cKi1gLfiahNBZctOCOUw/s400/Hellas_1024x768.jpg)
4 σχόλια:
Την επομένη, δεν θυμάμαι τι μάθημα γράφουμε στις Πανελλήνιες, ο Τρίτσης κλείνει το καθιερωμένο μήνυμα προς τη μαθητιώσα νεολαία με την ευχή «καλά τρίποντα».
ουμπάρος μου το έχει μαγνητοσκοπήσει. Ακόμα και τώρα όταν το ξαναβλέπω μου κόβεται η ανάσα!
Εγώ δέν τό έχω δεί από τότε...
Εἶχε κυκλοφορήσει πέρισυ-πρόπερσυ ἕνα πακέτο τριῶν DVD: ὁ ἡμιτελικὸς καὶ ὁ τελικὸς τοῦ 1987 καὶ ὁ ἡμιτελικὸς τοῦ 1989. Ψάξτε το!
Δημοσίευση σχολίου